Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

ДФС нагадує про тимчасове припинення особистого прийому громадян

10.11.2020 -

З метою протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 та дотримання протиепідеміологічних заходів у боротьбі із пандемією (Постанова Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2») Державною фіскальною службою України, ще у квітні поточного року, тимчасово було призупинено проведення особистого прийому громадян та обмежено доступ до адміністративних приміщень ДФС. Наразі, через погіршення ситуації в країні в цілому, ці обмеження продовжують діяти та стосуються діяльності всіх територіальних підрозділів служби та центрального апарату.    

Необхідно зазначити, що ситуація з поширенням вірусу серед працівників ДФС України залишається доволі напруженою. Станом на 9 листопада 2020 року, позитивні результати тестування на коронавірус отримали 99 співробітників податкової міліції. Наразі вони перебувають на лікуванні та самоізоляції.

Найбільше хворих на коронавірус співробітників фіскальної служби спостерігається на рівні центрального апарату ДФС та у столичному підрозділі відомства.

Статистика виглядає наступним чином:

- Центральний апарат – 25;

- Волинська область – 5;

- Дніпропетровська – 3;

- Донецька – 1;

- Житомирська – 4;

- Закарпатська – 2;

- Івано-Франківська – 4;

- Київська – 3;

- Кіровоградська – 2;

- Луганська – 1;

- Одеська – 3;

- Полтавська – 2;

- Рівненська – 1;

- Сумська – 1;

- Тернопільська – 1;

- Харківська – 5;

- Херсонська – 3;

- Хмельницька – 1;

- Черкаська – 1;

- Чернівецька – 5;

- Чернігівська – 2;

- місто Київ – 22.

- Офіс великих платників податків – 2.

Фіскальна служба рекомендує громадянам користуватись засобами електронного зв’язку для надсилання вхідної кореспонденції (dilovod@sfs.gov.ua, тел: (044) 481-48-38, (044) 481-48-96); звернень громадян (zvernennya@sfs.gov.ua) та запитів на отримання публічної інформації (publicinfo@sfs.gov.ua).