Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Податковою міліцією столиці вилучено понад 42 тисячі пачок цигарок без марок акцизного податку

13.11.2020 -

Податковою міліцією Головного управління ДФС у м.Києві спільно з працівниками УСБУ у Волинській області та працівниками Луцького прикордонного загону Держприкордонслужби України під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора перекрито канал незаконної реалізації контрафактної тютюнової продукції та цигарок білоруського виробництва.

В ході досудового розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212, ч.2 ст.366, ч.2 ст.205-1 та ч. 2 ст. 209 Кримінального кодексу України було встановлено, що в одному з гаражних приміщень у Луцьку зберігаються тютюнові вироби без марок акцизного податку встановленого зразка, які реалізуються за готівку через роздрібну мережу та з використанням спеціалізованих інтернет-ресурсів.

В ході обшуку, проведеного згідно з рішенням суду, було виявлено та вилучено 23 тисячі пачок цигарок без марок акцизного податку різних найменувань, а також встановлено транспортний засіб, який використовувався для транспортування тютюнових виробів,  в якому також було виявлено понад 19 тисяч пачок цигарок без марок акцизного податку встановленого зразка.

Загалом за результатами обшуків вилучено понад 42 тисячі пачок цигарок без марок акцизного податку та автомобіль, яким вони перевозились. Загальна вартість вилученого становить майже 2 мільйони гривень.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Фотоматеріали по темі

/
  • Податковою міліцією столиці вилучено понад 42 тисячі пачок цигарок без марок акцизного податку