Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Податковою міліцією забезпечено надходження понад 90 млн гривень несплаченого єдиного внеску до фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування

17.11.2020 -

Податковою міліцією Офісу великих платників податків ДФС за  процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора головному бухгалтеру одного з великих підприємств України в ракетно-космічній галузі повідомлено про підозру в ухиленні від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в особливо великому розмірі (ч. 3 ст. 212-1 КК України).

Розслідуванням встановлено, що службові особи підприємства, грубо порушуючи вимоги законодавства, протягом лютого – липня 2018 року не сплачували єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Вжитими в ході досудового розслідування кримінального провадження заходами працівниками податкової міліції забезпечено надходження до фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування несплачених внесків на суму понад 90 млн грн (з урахуванням штрафних санкцій та пені).

Даний вид соціальних внесків є обов’язковим до сплати усіма суб’єктами господарської діяльності, оскільки забезпечує захист прав громадян України на пенсійне забезпечення, на випадок безробіття та від нещасних випадків на виробництві.