Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Понад 150 тисяч доларів готівкою, ювелірні вироби та картини намагалися перемістити через лінію розмежування громадяни України

30.12.2020

Співробітники Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Луганській області, СБУ та прикордонної служби на КПВВ «Станиця-Луганська» під час проведення огляду особистих речей одного з громадян виявили готівкою 150 тис. доларів США  (понад 4 млн гривень в еквіваленті), що є перевищенням гранично допустимої суми грошових коштів, дозволеної для переміщення до тимчасово окупованої території України.

На КПВВ «Новотроїцьке» під час огляду особистих речей громадянки України виявлено 800 грам ювелірних виробів орієнтовною вартістю біля 700 тис. грн., що є перевищенням гранично допустимої кількості, дозволеної для переміщення до тимчасово окупованої території України.

Під час несення служби на КПВВ «Новотроїцьке» службовцями УОЗ на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області було проведено огляд особистих речей громадянина України, в ході якого виявлено 4 копії картин «Джоконда», «Сікстинська Мадонна», «Едіп і Сфінкс», «Розкаювана Марія Магдалина», 4 рами та колекцію монет загальною орієнтовною вартістю близько 130 тис. гривень, що є перевищенням гранично допустимої кількості, дозволеної для переміщення до тимчасово окупованої території України.

Усі матеріальні цінності вилучені та передані на відповідальне зберігання.

Стосовно правопорушників складено адміністративні протоколи.