Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Онлайн-зустріч Голови ДФС України Вадима Мельника з керівництвом Служби розслідувань Міністерства фінансів Грузії

31.12.2020

З метою налагодження довгострокового міжвідомчого співробітництва у сфері протидії економічним та фінансовим злочинам Голова Державної фіскальної служби України Вадим Мельник 30 грудня 2020 року провів онлайн-зустріч з керівництвом Служби розслідувань Міністерства фінансів Грузії.

Довідково:

Службу розслідувань Міністерства фінансів Грузії було створено у 2009 році і наділено повноваженнями виявляти, розкривати, припиняти злочини у фінансово-економічній сфері, здійснювати оперативно-розшукову діяльність. 

Під час зустрічі грузинські колеги презентували історію створення Служби розслідувань як спеціального правоохоронного органу, коло повноважень та практичні аспекти діяльності відомства. Грузинська сторона зазначила, що Служба розслідувань Міністерства фінансів Грузії є органом, який акумулює переважну більшість відповідних владних повноважень в зазначеній сфері.

Українська сторона виявила зацікавленість у запозиченні грузинського досвіду, що може бути використано в реорганізаційних процесах правоохоронних органів України у сфері фінансово-економічної безпеки країни.

Грузинська сторона висловила готовність надавати відповідну методологічну допомогу та розвивати стратегічну співпрацю між відомствами у майбутньому.

Сторони обговорили перспективи та напрями співробітництва, які становлять спільний інтерес для обох відомств, а також домовились про визначення кола контактних осіб за відповідними напрямами діяльності служб.

За результатами зустрічі було погоджено підготовку Меморандуму про наміри щодо поглиблення співробітництва між ДФС та Службою розслідувань Міністерства фінансів Грузії.