Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Державною фіскальною службою викрито ряд підприємців в ухиленні від сплати податків на суму понад 10 млн гривень

20.01.2021

Упродовж 2019-2020 років на території м. Києва та ряду областей України, один з ФОП, через інтернет-магазин здійснював реалізацію побутової техніки, ввезеної на митну територію України поза митним контролем або із заниженням митної вартості за допомогою служб експрес-доставки.

Таким чином зловмисники оминули сплату митних платежів.

Техніка потрапляла на прилавки магазинів, ринків та інших незаконних торгових павільйонів без відображення в податковому, бухгалтерському обліках та не мала документального підтвердження походження.

Отже до бюджету фактично не було сплачено понад 10 млн грн.

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури в ході обшуку виявили документи щодо діяльності Інтернет-магазину та інших фізичних осіб-підприємців, на яких здійснювалося придбання товарно-матеріальних цінностей та від імені яких проводилася реалізація відповідної продукції зі складських приміщень, а також понад 1500 одиниць необлікованої побутової техніки загальною вартістю близько 20 млн грн.

Вилучені під час обшуку речі та документи визнано речовими доказами та приєднано до матеріалів кримінального провадження, необліковані товарно-матеріальні цінності передані на відповідальне зберігання.

На даний час готується клопотання про накладення арешту на вищевказане майно.

Триває досудове розслідування.