Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Податківці Сумщини зупинили незаконне виробництво тютюнових виробів

21.01.2021

Податкова міліція ГУ ДФС у Сумській області під процесуальним керівництвом Прокуратури області виявила та припинила нелегальне виробництво тютюнових виробів та ліквідувала міжрегіональну мережу збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів.

В ході досудового розслідування встановлено, що мешканці Дніпропетровської області здійснювали незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту, транспортування з цією ж метою підакцизних товарів. Підпільне виготовлення тютюнових виробів здійснювалося із використанням обладнання, що забезпечує їх масове виробництво.

Незаконно виготовлені тютюнові вироби, розфасовані у пачки, не марковані марками акцизного податку, а також з марками, що мають ознаки підробки, реалізовувалася зловмисниками по всій території України, в тому числі і в Сумській області, за допомогою різноманітних поштових сервісів.

Під час проведення обшуку в нежитловому приміщенні, яке фігуранти провадження обладнали для підпільного цеху, виявлено та вилучено чотири станки для виготовлення тютюнових виробів. Це обладнання надавало змогу виготовляти продукцію у великих обсягах. Окрім цього, вилучено сировину – тютюн, цигарковий папір, заготовки для тютюнових виробів (гільзи), майже 15 тисяч пачок, понад півтисячі готових цигарок, документи фінансово-господарської діяльності, чорнові записи та інші докази незаконної діяльності. За попередньою оцінкою вартість вилученого майна становить близько 5,3 млн гривень.

Наразі вирішується питання щодо призначення ряду судових експертиз вилученої продукції та сировини. Досудове розслідування триває.