Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

«Скільки б часу нам ще не довелось працювати, маємо залишити позитивний слід в історії податкової міліції та завершити нашу роботу гідно», - Вадим Мельник

05.02.2021

Сьогодні в Державній фіскальній службі України відбулись урочистості з нагоди Дня податкової міліції. Під час заходу Голова ДФС Вадим Мельник подякував тим, хто впродовж багатьох років самовіддано виконував свою роботу та зробив вагомий внесок у захист економічної безпеки країни.

Водночас, Мельник наголосив на тому, що навіть враховуючи нинішній статус Служби, всі співробітники мають наразі консолідувати зусилля аби завершити службу в лавах ДФС гідно.

Спеціальні підрозділи по боротьбі з податковими правопорушеннями були створені 5 лютого 1998 року внесенням Верховною Радою України змін до Закону України про «Державну податкову службу». Саме ці зміни лежать в основі функцій та завдань податкової міліції вже 23 роки.

Втім, ще 30 жовтня 1996 року Указом Президента України з Міністерства внутрішніх справ до Державної податкової адміністрації було передано 4 700 штатних одиниць підрозділів по боротьбі з кримінальним приховуванням прибутків від оподаткування.

За цей час податкову міліцію очолювали 13 керівників. Першим з них був генерал поліції І рангу нині у відставці Віктор Миколайович Король.

Наразі службу в лавах податкової міліції проходить 3558 атестованих співробітників.

Ми щиро вітаємо всіх офіцерів податкової міліції зі святом! Бажаємо вам натхнення, нових здобутків та успіхів в нелегкій справі!