Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Голова ДФС України Вадим Мельник провів онлайн-зустріч з керівництвом Служби державних доходів Латвійської Республіки

10.02.2021

В рамках міжвідомчого співробітництва у сфері протидії економічним та фінансовим злочинам Голова Державної фіскальної служби України Вадим Мельник провів онлайн-зустріч з керівництвом Служби державних доходів Латвійської Республіки.

Під час зустрічі Генеральний директор Служби державних доходів Латвії Єва Яунземе розповіла про історію створення Служби, її повноваження та практичні аспекти роботи. Особливу увагу Яунземе приділила питанню функціонування Управління податкової та митної поліції у складі Служби державних доходів.

Водночас, керівник Управління податкової та митної поліції Каспарс Подиньш презентував організаційну структуру, функції та завдання, які виконує очолюваний ним підрозділ.

За словами Каспарса Подиньша, головним акцентом в роботі Управління податкової та митної поліції Служби є потужна аналітика з використанням баз даних всіх органів влади та банківських установ Латвійської Республіки.

«Запровадження подібного підходу є наразі актуальним для більшості правоохоронних органів нашої країни та особливо це стосується захисту економічної безпеки. Тому ми сподіваємось на подальшу співпрацю з Службою державних доходів Латвії» - зазначив під час свого виступу Голова ДФС України Вадим Мельник.

В результаті зустрічі сторони домовились про посилення співпраці в аналітичному та організаційному напрямках.

Довідково:

Служба державних доходів Латвійської Республіки була створена у 1993 році. Вона підпорядковується Міністру фінансів Латвії та наділена повноваженнями реалізації державної податкової та митної політики, попередження та викриття злочинів у податковій та митній сферах.