Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Поточні результати операції «Спирт»

16.02.2021

В рамках проведення операції «Спирт» співробітники ДФС України вилучили майже 100 тонн спирту та понад 22 тонни лікеро-горілчаних виробів.

Загалом з початку року з обігу було вилучено 165 тонн спирту та 71 тонну ЛГВ, припинено діяльність 11 незаконних виробництв спиртних напоїв.

Окрім цього, вилучено понад 7 тисяч марок акцизного податку з ознаками фальсифікації.

Так, наприклад, на території Київської області припинено роботу, так званого, цеху, який спеціалізувався на виготовленні фальсифікованого алкоголю. На складах підприємства було виявлено понад 50 тонн спирту. Його зловмисники змішували з водою та продавали через мережу Інтернет під виглядом елітного алкоголю.

"Останнім часом спостерігається тенденція щодо здійснення продажу нелегального алкоголю саме за допомогою мережі Інтернет. Зі свого боку, ми вживаємо максимум заходів, аби не лише встановлювати місця виробництва подібної продукції, а і блокувати ресурси, за допомогою яких вона реалізується.

Водночас, я звертаюсь до всіх, хто має інформацію про виготовлення та продаж нелегальних лікеро-горілчаних виробів, з проханням повідомляти про такі факти! Адже мова йдеться не лише про державний бюджет, а і про безпеку та життя українців"- зазначив Голова ДФС України Вадим Мельник.

Нагадаємо, з 1 лютого в Україні триває операція «Спирт».