Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

На Херсонщині припинено діяльність цеху по незаконному виготовленню підакцизних товарів

25.02.2021

Співробітники ГУ ДФС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі спільно з співробітниками управління стратегічних розслідувань в Херсонській області ДСР Національної поліції України за процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури припинили діяльність цеху по незаконному виготовленню алкогольних виробів.

В ході слідчо-розшукових дій виявлено групу осіб на території м. Херсон, та задокументовано факти незаконного масового виготовлення, зберігання, транспортування та збуту фальсифікованих алкогольних напоїв, а саме горілки та коньяку популярних іноземних марок та спирту.

Зловмисники реалізовували продукцію, яка рекламувалась в месенджерах, соціальних мережах та на Інтернет-сайтах, по всій території України. Відправлення фальсифікованої алкогольної продукції здійснювалося через кур’єрські служби доставки та автомобілями.

За результатами проведених санкціонованих обшуків виявлено спирту та ЛГВ в загальній кількості понад 10 000 літрів, необхідне обладнання, фурнітура, тощо.

Орієнтовна ринкова вартість виявленої підакцизної продукції становить понад 3,5 млн грн. Всі виявлені ТМЦ приєднано в якості речових доказів. До суду направлені клопотання про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності. Трьом особам повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.