Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

На Тернопільщині припинено розповсюдження фальсифікованого алкоголю

01.03.2021

В ході проведення операції «Спирт» співробітники ГУ ДФС у Тернопільській області, припинили діяльність каналу розповсюдження незаконно виготовленого алкоголю та спирту через мережу Інтернет і службу кур’єрської доставки.

Протиправною діяльністю займались двоє жителів Тернопільщини.

Виготовлення фальсифікованого алкоголю здійснювалось за місцем проживання одного з учасників групи.

Замовлення на доставку приймались через Інтернет-сайти, розробником та адміністратором яких є ІТ-компанія, розташована у Тернополі.

Відправлення вантажів здійснювалось через відділення однієї із служб кур’єрської доставки. Будучи обізнаними про те, що законодавство забороняє виготовлення та реалізацію контрафактної алкогольної продукції, зловмисники при оформленні документів про відправку вказували недостовірні дані щодо вантажу.

Обсяги реалізації фальсифікату становили близько 1000 літрів в день.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених по місцю виготовлення та зберігання фальсифікату та у приміщенні служби кур’єрської доставки, виявлено та вилучено близько 3600 літрів рідини із різким запахом спирту та понад 2400 літрів алкогольних напоїв та спиртосуміші у пластиковій тарі, обладнання для виготовлення, пластикова та картонна тара.

Загальна орієнтовна ринкова вартість виявлених підакцизних товарів перевищує 1,4 млн гривень.

Вживаються заходи щодо блокування у встановленому законом порядку Інтернет-контенту з розповсюдження фальсифікованої продукції.