Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Офіс великих платників податків ДФС забезпечив надходження до державного бюджету 90 млн грн

01.03.2021

За матеріалами зібраними співробітниками Офісу великих платників податків ДФС в ході розслідування та ряду заходів направлених на протидію розкрадання державних коштів,  встановлено, що службові особи одного з Державних підприємств в період 2018 року навмисно ухилилися від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі ЄСВ).

Реалізовуючи свій злочинний намір та знаючи, що обігових грошових коштів на рахунках підприємства достатньо для погашення заборгованості, ставлячи інтереси підприємства вище суспільних та загальнодержавних працівники підприємства не сплатили ЄСВ в особливо великих розмірах.

В результаті вжитих заходів, спрямованих на відшкодування завданих державі збитків, нанесені збитки сплачено до бюджету у повному обсязі, у сумі 90 012 тис. гривень.

Слідчим управлінням Офісу великих платників податків ДФС повідомлено про підозру головному бухгалтеру ДП, кримінальне провадження відносно службової особи направлено до Офісу Генерального прокурора для подальшого перенаправлення для розгляду по суті.

“Забезпечення відшкодування збитків є одним із механізмів наповнення державного бюджету. Головним, пріоритетним напрямком нашої з командою роботи є економічна безпека країни. Будемо докладати максимум зусиль для виконання поставлених завдань”, - зазначив Голова ДФС Вадим Мельник.