Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Податкова міліція викрила масштабну схему реалізації неякісних нафтопродуктів через мережу АЗС

11.03.2021

Слідчі та оперативні підрозділи ОВПП ДФС, спільно зі Службою безпеки України, за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора викрили масштабну схему реалізації неякісних нафтопродуктів через відому мережу АЗС.

Встановлено, що службові особи кількох суб’єктів господарювання, яким належить велика мережа АЗС, організували незаконну схему із ввезення на митну територію України, в тому числі з території РФ, нафтопродуктів – палива, з використанням морських суден приховуючи реальні обсяги імпорту.

Орієнтовна сума ухилення від сплати податків становить близько 240 млн грн.

Наразі проводиться понад 140 санкціонованих обшуків у 13 офісних приміщеннях, 7 нафтобазах, 13 морських суднах, 105 автозаправних станціях та 2 відділах митного оформлення.

Слідчі дії здійснюються в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного ввезення та транспортування нафтопродуктів з метою збуту, легалізації незаконно отриманих коштів від їх реалізації, зловживання службовим становищем та умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Триває розслідування.