Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Податкова міліція Києва виявила під час обшуку 35 млн гривень готівкою

16.03.2021

Як повідомлялось раніше, співробітники ГУ ДФС у м. Києві викрили ряд компаній в ухиленні від сплати податків на загальну суму 11 236 329 гривень та при обшуках виявили майже 290 000 пачок тютюнових виробів.

Продовжуючи розслідування, співробітники ГУ ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури встановили, що вищезазначеної схеми входило понад 15 осіб та 10 суб’єктів господарської діяльності.

Службові особи одного із товариств, за попередньою змовою з групою осіб, перебуваючи на території м. Києва та Київської області, в період 2020 року, шляхом безпідставного відображення реалізації ТМЦ в адресу підконтрольних підприємств ухилились від сплати податків, в особливо великих розмірах. Крім того, встановлено, що у вказаній злочинній схемі також задіяні ряд вищезгаданих товариств, які використовуючи підконтрольні підприємства з ознаками «ризиковості», ухилялися від сплати податку на додану вартість та податку на прибуток підприємств в особливо великих розмірах.

На підставі ухвал районного суду м. Києва слідчі та оперативники ГУ ДФС у м. Києві провели ряд санкціонованих обшуків офісних та житлових приміщень, а також транспортних засобів, в результаті яких виявили оригінали та копії документів СГД, комп’ютерну техніку, печатки підприємств як резидентів, так і нерезидентів, та грошові кошти в іноземній та національній валютах.

Загальна сума виявлених грошових коштів в еквіваленті національної валюти складає понад 35 млн гривень.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.