Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Співробітники ГУ ДФС у Кіровоградській області в рамках операції «Акциз 2021» продовжують вживати заходи щодо боротьби з постачанням на внутрішній ринок неякісного автомобільного палива

26.03.2021

Податкова міліції встановила та припинила незаконну діяльність суб’єкта господарювання, який з метою отримання неконтрольованого доходу, маючи необхідні виробничі потужності, здійснював незаконне виготовлення підакцизної продукції без відповідної ліцензії.

Реалізація автомобільного пального здійснювалася через АЗС, що належить підконтрольному суб’єкту господарювання, як таке, що відповідає вимогам ДСТУ за цінами, значно нижчими ніж середньо ринкові.

З метою фіксації фактів правопорушення, співробітники ГУ ДФС у Кіровоградській області, спільно зі співробітниками УСР в Кіровоградській області ДСР НП України та УСБУ в Кіровоградській області, під процесуальним керівництвом Кіровоградської обласної прокуратури, провели ряд обшуків на території нафтобази та підконтрольної АЗС.

За результатами санкціонованих судом обшуків виявлено та з незаконного обігу вилучено понад 857 000 літрів дизельного пального, 349 000 літрів бензину різних марок та понад 138 000 літрів розчинників. Загальна орієнтовна сума незаконно виготовлених підакцизних товарів та сировини, вилучених під час обшуків, складає майже 34 млн гривень.

“Продовжуємо боротьбу з «тіньовою економікою». Через існування нелегального бізнесу державний бюджет недоотримує кошти, з яких фінансуються зарплати лікарям, вчителям, субсидії, тошо.  Бізнес повинен працювати на користь громадян України, зміцнювати економічну безпеку держави, а не працювати “по-чорному” – зазначив Голова ДФС Вадим Мельник.

На даний час триває досудове розслідування.