Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

У Чернігівській області вилучено ЛГВ на 3,5 млн гривень та 600 тис. марок акцизного податку

02.04.2021

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом прокуратури міста Києва в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні викрили групу осіб на територіях Київської та Чернігівської областей, які здійснювали транспортування з метою збуту необлікованого спирту в особливо великих розмірах.

Транспортування здійснювалося автомобілями з великогабаритними вантажними причепами, які були обладнанні ємностями для спеціалізованого зберігання та перевезення хімічних рідин. При цьому, перевезення спирту здійснювалось на підставі заздалегідь підготовлених підроблених документів

Водночас встановлено, що вантажні причепи додатково обладнанні аварійною системою, яка дозволяє при виникненні загрози розкриття злочинної схеми перетворювати спирт у рідину, яка  не відноситься до підакцизної групи, шляхом додаванням певних хімічних речовин до ємностей зі спиртом.

Співробітники ГУ ДФС у м. Києві спільно із співробітниками Головного оперативно-розшукового відділу Чернігівського прикордонного загону провели санкціоновані заходи.

За результатами проведених обшуків з незаконного обігу вилучено близько14 000 літрів спирту, горілчана продукція, марки акцизного податку для тютюнових виробів вітчизняного виробництва в кількості понад 600 000 штук та вантажний автомобіль з вантажним причепом обладнаним для прихованого транспортування спирту. Загальна орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей складає понад 3,5 млн грн.

Триває розслідування.