Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

ДФС заблокувала виведення ПДВ на 8,5 млн грн

08.04.2021

В ході операції «Детінізація» співробітники ГУ ДФС у Харківській області під процесуальним керівництвом Харківської обласної прокуратури в рамках кримінального провадження встановили в Харківському регіоні низку підприємств порушників.

Слідством встановлено 16 СГД, які упродовж 2020-2021 років накопичили майже 700 млн грн податкового кредиту з ПДВ за рахунок нібито придбання тютюнової продукції від виробника, яку фактично реалізовано за готівку поза бухгалтерським та податковим обліками.

Не зважаючи на те, що діяльність цих підприємств вже була під пильним наглядом правоохоронців та перебувала під контролем слідства, у березні поточного року зловмисники, використовуючи реквізити одного із підприємств, імітуючи реалізацію тютюнової продукції кінцевому споживачу, здійснили спробу «врятувати» накопичені кошти.

Завдяки злагодженій діяльності співробітників ГУ ДФС у Харківській області, ГУ ДПС у Харківській області та Харківської обласної прокуратури, додатково зібрано доказову базу та заблоковано виведення ПДВ на загальну суму понад 8,5 млн гривень підприємствам-вигодонабувачам.

Наразі триває слідство.