Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Співробітники ГУ ДФС у м. Києві проводять обшуки в приміщеннях КМДА та у офісах приватних підприємців за підозрою у завданні збитків громаді столиці у розмірі 19,5 млн грн

12.05.2021

Слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.212, ч.2 ст. 364-1, ч. 2 ст. 364 КК України. 

Слідчими органами встановлено, що директор одного із комерційних підприємства м. Києва у 2013 році здійснив придбання столичної нерухомості, проте умисно не вчинив дії для укладання договору оренди земельної ділянки з Київською міською радою. Тим самим територіальна громада м. Києва в особі Київської міської ради зазнала збитки у розмірі 19,515 млн грн, що підтверджується експертними висновками.

На підставі ухвали суду, 12 травня 2021 року співробітники ДФС провели обшуки в офісах даного підприємства та у помешканні його директора. Наразі директору приватного підприємства складено повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 364-1 КК України. Максимальна санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Крім того, у межах вищезазначеного кримінального провадження відбуваються обшуки в приміщеннях Київської міської державної адміністрації. Діям службових осіб КМДА, які можуть бути співучасниками правопорушень, буде надана відповідна правова кваліфікація. 

“Публічні ресурси міста Київ мають бути спрямовані на модернізацію соціальної та транспортної інфраструктури столиці, на здійснення доплат працівникам бюджетної сфери та незахищеним верствам населення, а не осідати у кишенях недобросовісних комерсантів”, - зазначив Голова Державної фіскальної служби Вадим Мельник.