Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

В Київській області вилучено понад 1 млн літрів необлікованого пального

26.05.2021

Співробітники ГУ ДФС у Київській області, в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора, виявили нафтобазу з необлікованим пальним.

За результатами санкціонованих обшуків, на території нафтобази одного із товариств, правоохоронці виявили необліковане пальне загальним об’ємом близько 1,1 млн літрів, яке зберігалось з метою подальшої реалізації, без наявності відповідного дозволу – ліцензії.

Орієнтовна вартість виявлених підакцизних товарів  становить понад 25 млн грн.

Крім того, до проведення обшуку було залучено працівників управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Київській області, які склали акт фактичної перевірки стосовно службових осіб вищезгаданого СГД, що є власником вказаного палива, та яке, при відсутності дозвільних документів, здійснювало його незаконне зберігання та можливу реалізацію. За дане порушення, до службових осіб підприємства, будуть застосовані штрафні фінансові санкції на суму 1 500 000 грн.

Наразі тривають слідчі дії.

“Системна боротьба з тіньовим ринком паливно-мастильних матеріалів залишається одним з пріоритетів ДФС. Співробітники служби продемонстрували черговий результат з протидії тіньовому ринку підакцизних товарів.

Для мене важливим є наповнення бюджету країни та нульова терпимість до існування тіньового сектору економіки”, - зазначив Голова ДФС В. Мельник.