Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

ДФС проводить обшуки в Черкаській міській раді

26.05.2021

Співробітники ГСУ ФР ДФС України та співробітники ГУ ДФС у Черкаській області, за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора, викрили протизаконну схему Черкаської міської ради та ряду комунальних підприємств, направлену на ухилення від сплати податків при здачі в оренду комунального майна.

З початку 2017 року по теперішній час службові особи Черкаської міської ради та ряду комунальних підприємств з метою отримання неправомірної вигоди для себе та третіх осіб, зловживаючи своїм службовим становищем та діючі за попередньою змовою, всупереч інтересам місцевої громади, вчинили протиправні дії.

Комунальні підприємства та бюджетні установи міста не перераховували до міського бюджету кошти від оренди майна, яке належить до комунальної власності, що спричинило тяжкі наслідки у вигляді недоотримання доходів загальним фондом міського бюджету на суму близько 35 млн грн.

Наразі тривають обшуки з метою виявлення та вилучення документів, щодо здачі в оренду комунального майна, чорнових записів щодо існування зазначеної схеми ухилення від сплати податків та розкрадання бюджетних коштів.