Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Голова ДФС В. Мельник провів робочу зустріч з представниками Української асоціації виробників тютюнових виробів «Укртютюн»

10.06.2021

Про заходи Державної фіскальної служби України з протидії нелегальному ринку тютюнової продукції та негативний вплив тіньового бізнесу на тих, хто працює чесно, говорили сьогодні під час робочої зустрічі з представниками Української асоціації виробників тютюнових виробів «Укртютюн».

Протидію незаконному обігу підакцизних товарів, і зокрема, тютюну, я визначив одним з пріоритетних напрямів діяльності податкової міліції у поточному році. ДФС налагодило системний та комплексний алгоритм щодо припинення незаконного виробництва та обігу тютюнової продукції.

Завдяки цьому протягом п’яти місяців 2021 року працівниками ДФС вилучено контрафактних тютюнових виробів на суму 434 млн грн. Нами припинено діяльність 10 незаконних виробництв, розпочато 57 кримінальних проваджень за ст. 204 КК України у сфері незаконного обігу тютюну.

Окремо обговорили з колегами хід відпрацювання Державною фіскальною службою інформації про об’єкти роздрібної торгівлі тютюновими виробами, яку надавала Асоціація “Укртютюн”. Ця робота ще триває, але в її ході ДФС вже виявила порушення законодавства на 69 об’єктах, вилучило 160 кг тютюну та 116,4 тис. пачок сигарет на загальну суму більше 6 млн грн.

З представниками Асоціації “Укртютюн” ми домовились про подальшу співпрацю та обмін аналітичними напрацюваннями для ефективної спільної протидії тіньовому обігу тютюнової продукції. Створення рівних, прозорих і зрозумілих усім умов на ринку є нашим спільним пріоритетом.