Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Понад 13,1 млрд гривень - загальний економічний ефект від роботи ДФС за 6 місяців 2021 року

08.07.2021

Сьогодні, 8 липня 2021 року, Голова Державної фіскальної служби України (ДФС) Вадим Мельник прозвітував про результати Служби.

Незважаючи на те, що ДФС перебуває в стані ліквідації, результати роботи досить вагомі. Співробітники податкової міліції забезпечили відшкодування завданих державі збитків в розмірі 864 млн грн, упередили відшкодування ПДВ з бюджету в розмірі 2,2 млрд грн, вилучили підакцизної продукції на понад 2 млрд грн, в зоні розмежування вилучили ТМЦ на суму близько 112 млн грн., у сфері державних закупівель за результатами перевірок стягнуто понад 1,5 млрд грн.

“Всі цифри за 6 місяців роботи перевищують показники за минулі роки. Вони є результатом реакції на скоєні правопорушення. Крім того, з початку року, ми почали зосереджувати зусилля аналітичних підрозділів на подоланні передумов для скоєння порушень та самого системного явища «тіньова економіка». Співпраця з “біли бізнесом”, зміна алгоритмів роботи та використання системного підходу в роботі вплинуло на нашу ефективність як структури.

Завданням всіх правоохоронних органів, в тому числі і новоствореного Бюро економічної безпеки, є допомога білому бізнесу працювати в законному руслі, сірому бізнесу – стати білим та повністю знищити “тіньовий бізнес”. Спільними зусиллями інституцій влади, правоохоронних органів та легального бізнесу ми будемо здатні забезпечити сталий розвиток економіки та достатнє наповнення бюджету, забезпечити економічну безпеку нашої країни та підняти її на конкурентний рівень в порівнянні з країнами ЄС”, - зазначив Голова ДФС Вадим Мельник.