Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Співробітники ДФС завершили досудове розслідування щодо діяльності організованої групи осіб, яка незаконно виготовляла та реалізовувала спирт

21.07.2021

Як раніше повідомлялося, співробітники ДФС України викрили приватний спиртзавод, який незаконно виготовляв спирт та відповідно до дозвільних документів вже декілька місяців поспіль не здійснював виробничої діяльності.

За результатами санкціонованих обшуків було виявлено понад 60000 літрів незаконно виготовленого етилового спирту.

Крім того, під час обшуку виявлено 430 тонн кукурудзи, що вказує на продовження незаконного здійснення процесу виготовлення спирту і на момент проведення слідчих дій.

Орієнтовна вартість виявлених матеріальних цінностей становить понад 6 млн гривень.

Співробітники Головного слідчого управління фінансових розслідувань ДФС України за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора завершили досудове розслідування щодо організованої групи осіб до якої входило керівництво одного із спиртзаводів Харківського регіону та осіб, які відповідали за логістику виробленої продукції і її закупівлю з заводу.

Кримінальне провадження направлено до суду.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

“Протидія тіньовим ринкам підакцизних товарів має системний характер. Використання нових підходів в діяльності ДФС, дозволили досягти значних результатів в боротьбі з незаконним виготовленням спирту. З початку 2021 року співробітники ДФС вилучили близько 2000 тонн спирту орієнтовною вартістю близько 360 млн гривень. Це приблизно річні показники роботи служби за попередні роки,” – зазначив Голова ДФС Вадим Мельник.