Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

ДФС вилучила майже 4,4 млн пачок сигарет вартістю понад 246 млн гривень

22.07.2021

Співробітники Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби, провели санкціоновані судом обшуки складських та офісних приміщень одного із суб’єктів підприємницької діяльності, який займається оптовою торгівлею тютюнових виробів.

За результатами проведених обшуків виявлено та вилучено понад 276 найменувань тютюнових виробів відомих марок у кількості майже 4,4 млн пачок на загальну орієнтовну суму понад 246 млн гривень, які не мають документального підтвердження їх походження та якості. Наразі вирішується питання про накладення арешту на вказані товарно-матеріальні цінності. Досудове розслідування триває.

З початку року співробітники служби вже вилучили близько 18 млн пачок тютюнових виробів. Це результат системного підходу у роботі Державної фіскальної служби.

Протидія тіньовим ринкам підакцизних товарів і, зокрема, тютюнових виробів є пріоритетом роботи ДФС. Співвідношення між досягнутими результатами та затраченими ресурсами доводить ефективність роботи податкової міліції.