Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

ДФС провела обшуки КО «Київзеленбуд»

02.08.2021

Співробітники ГУ ДФС у м. Києві та ДФС України за  процесуального керівництва Київської міської прокуратури в межах досудового розслідування у кримінальному провадженні викрили групу компаній в ухиленні від сплати податків.

“Службові особи декількох товариств за попередньою змовою із службовими особами Київського комунального об'єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд», (КО «Київзеленбуд»), в період 2019-2020 років шляхом укладення удаваних правочинів з «фіктивними» СГД ухилились від сплати ПДВ на суму понад 30 млн грн.

За період 2019-2020 р.р. зазначені підприємствами на замовлення КО «Київзеленбуд» здійснили роботи по будівництву та реконструкції парків відпочинку у м. Києві на суму понад 220 млн грн”, - зазначив Голова ДФС Вадим Мельник.

За результатами проведених обшуків у офісних приміщеннях, КО «Київзеленбуд» та інших товариств виявлено та вилучено первинні фінансово-господарські документи по проведеним роботам з ремонту та реконструкції парків, тендерні документації, тощо.

Досудове розслідування триває.