Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

ДФС вручила підозру службовим особам КП «Київпастранс» за розтрату 13 млн грн

30.08.2021

Як повідомлялося раніше, співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві, за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора, в межах досудового розслідування у кримінальному провадженні викрили посадових осіб КП «Київпастранс», які діючи за попередньою змовою із службовими особами відокремленого підрозділу КП «Київпастранс» - «Дирекція по будівництву та утриманню об'єктів транспорту та допоміжної інфраструктури» та іншими суб’єктами господарської діяльності (СГД), в тому числі з ознаками ризиковості та транзитності, протягом 2020 року привласнили бюджетні кошти при проведенні робіт з реконструкції трамвайної лінії.

Слідчим СУ ФР ГУ ДФС у м. Києві за погодженням з прокурором Офісу Генерального прокурора оголошено про підозру громадянам України - службовим особам КП «Київпастранс» та «Дирекція по будівництву та утриманню об'єктів транспорту та допоміжної інфраструктури», які діючи умисно та протиправно, з корисних спонукань, за попередньою змовою з директором однієї з ТОВ та іншими особами, зловживаючи своїм службовим становищем, шляхом видачі завідомо неправдивих офіційних документів по договору підряду на виконання робіт, укладеному між КП «Київпастранс» та ТОВ, здійснили розтрату коштів КП «Київпастранс» у розмірі 13 208 558,74 грн.

Запобіжний захід підозрюваним не обирався.

 

Примітка: відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.