Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

ДФС в Запоріжжі вилучила 100 000 літрів фальсифікованого алкоголю.

09.09.2021

Співробітники ГУ ДФС у Запорізькій області спільно з працівниками УСБУ в Запорізькій області та ГУ ДПС у Запорізькій області, викрили «підпільний» цех по виготовленню фальсифікованих алкогольних напоїв.

Правоохоронці викрили посадових осіб одного із товариства, які організували у м. Запоріжжя «підпільний» цех з незаконного виготовлення сидру, з використанням обладнання для його масового виробництва.
Виготовлення сидру здійснювалося шляхом змішування різноманітних концентрованих ароматизаторів та барвників з водою і спиртом, та насиченням рідини вуглекислим газом. В подальшому незаконно виготовлений сидр збувався на території Запорізької області та за її межами.
“За результатами санкціонованих обшуків у м. Запоріжжя місця зберігання, офісних та виробничих приміщень, виявлено та вилучено обладнання для виготовлення алкогольних напоїв, ємності для рідини, механічна установка для розливу сидру, порожні металеві кеги, алкогольні напої сидр та пиво загальним об’ємом, близько 100 000 літрів.
Загальна вартість вилучених фальсифікованих напоїв становить понад 3 млн гривень”, - зазначив начальник Головного управління боротьби з фінансовими злочинами Ткаченко В.М.

Досудове розслідування триває.