Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Інтернет-магазин заборгував державі понад 7 млн. гривень

19.04.2012 -

Виявлення факту ухилення від сплати податків одним із найбільших інтернет-магазинів є  результатом  заходів податкової служби щодо протидії правопорушенням на ринку IT-послуг.

Так, у квітні 2012 року за матеріалами співробітників податкової міліції на підставі акту перевірки порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України відносно директора ТОВ «Розетка УА», яке здійснює свою діяльність у сфері інтернет-торгівлі.

За оперативною інформацією, бізнесмени завозили товари із-за кордону за заниженими цінами. Це дозволяло отримувати надприбутки, які переводилися у «тінь» через рахунки «фіктивних» фірм.

У результаті цих оборудок державний бюджет втратив понад 7 мільйонів гривень.

19 квітня 2012 року з дотриманням вимог кримінально-процесуального законодавства проводився обшук у 3-х офісних та 3-х складських приміщеннях підприємства. Під час обшуку сервери підприємства не вилучались. 

Звертаємо увагу, що у разі повного відшкодування зазначеним підприємством завданої державі шкоди, відповідно до ч.4 ст. 212 КК України, порушники будуть звільнені від кримінальної відповідальності.

Довідково:

За аналізом фахівців податкової міліції, обсяг використання електронних грошей на українському  ринку в 2011 році склав майже 2,5 млрд. грн. Це вдвічі більше, ніж у 2009 році та вдесятеро більше, ніж 2007 року.

За прогнозом, такий стрімкий ріст зберігатиметься, і вже за кілька років  сягне 15 млрд. грн.  Найчастіше ці гроші обертаються поза легальним сектором економіки. Водночас зі зручністю використання електронних платежів, громадяни наражають себе і на певні проблеми. Адже існує ймовірність позбутися власних коштів, не отримавши бажаного товару,  або стати власником товару низької якості.