Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Вперше за 20 років для українських податківців розроблено місію та стратегію розвитку, - О. Клименко

16.05.2012 -

Українські податківці вперше за 20 років існування податкових органів незалежної України отримали свою місію та стратегію.

Про це заявив  голова ДПС України Олександр Клименко під час спільної прес-конференції ДПС України та аудиторської компанії PricewaterhouseCoopers в Україні.

Він запевнив, що доробки експертів не залишаться теоріями та деклараціями – цими принципами неухильно керуватимуться у своїй діяльності всі співробітники – від вищих посадовців до пересічного інспектора. 

Голова ДПСУ підкреслив, що в місії ДПС України пріоритетом є    адміністрування податкової системи України та надання послуг платникам податків.

«Я глибоко переконаний, що реалізація цих двох положень приведе нас до перетворення ДПС України з фіскального органу на сервісну службу. В результаті реалізації наших стратегічних цілей ми очікуємо підвищення позицій України у міжнародних рейтингах з оцінки інвестиційного клімату – в першу чергу, у рейтингу Світового банку Doing Business. Для нас важливо, щоб світова бізнес-спільнота обирала нашу країну для інвестицій», - зазначив Олександр Клименко.

На основі місії та стратегічних напрямів роботи ДПСУ розроблені ключові показники ефективності, за якими будуть оцінюватися результати роботи кожного департаменту, в тому числі регіональних підрозділів податкової служби.

«Ці показники будуть чітко демонструвати внесок кожного співробітника у реалізацією нашої спільної мети. Важливою складовою реалізації  місії податкової служби є зворотній зв'язок із нашими клієнтами – платниками податків», - пояснив Олександр Клименко.

Найближчим часом податківці перейдуть до практичного втілення своїх принципів – вже в травні податкова служба презентує  такі інноваційні проекти, як Центр сертифікації електронних ключів та Центральний офіс з обслуговування великих платників податків.