Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Опитування
Чи задовольняє Вас інформація, розміщена на стендах ЦОП?

Вперше за 20 років для українських податківців розроблено місію та стратегію розвитку, - О. Клименко

16.05.2012 -

Українські податківці вперше за 20 років існування податкових органів незалежної України отримали свою місію та стратегію.

Про це заявив  голова ДПС України Олександр Клименко під час спільної прес-конференції ДПС України та аудиторської компанії PricewaterhouseCoopers в Україні.

Він запевнив, що доробки експертів не залишаться теоріями та деклараціями – цими принципами неухильно керуватимуться у своїй діяльності всі співробітники – від вищих посадовців до пересічного інспектора. 

Голова ДПСУ підкреслив, що в місії ДПС України пріоритетом є    адміністрування податкової системи України та надання послуг платникам податків.

«Я глибоко переконаний, що реалізація цих двох положень приведе нас до перетворення ДПС України з фіскального органу на сервісну службу. В результаті реалізації наших стратегічних цілей ми очікуємо підвищення позицій України у міжнародних рейтингах з оцінки інвестиційного клімату – в першу чергу, у рейтингу Світового банку Doing Business. Для нас важливо, щоб світова бізнес-спільнота обирала нашу країну для інвестицій», - зазначив Олександр Клименко.

На основі місії та стратегічних напрямів роботи ДПСУ розроблені ключові показники ефективності, за якими будуть оцінюватися результати роботи кожного департаменту, в тому числі регіональних підрозділів податкової служби.

«Ці показники будуть чітко демонструвати внесок кожного співробітника у реалізацією нашої спільної мети. Важливою складовою реалізації  місії податкової служби є зворотній зв'язок із нашими клієнтами – платниками податків», - пояснив Олександр Клименко.

Найближчим часом податківці перейдуть до практичного втілення своїх принципів – вже в травні податкова служба презентує  такі інноваційні проекти, як Центр сертифікації електронних ключів та Центральний офіс з обслуговування великих платників податків.