Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

У тренді розвитку сервісних функцій – податкова та незалежна асоціація банків підписали меморандум

17.05.2012 -

Голова ДПС України Олександр Клименко та голова Ради асоціації „Незалежна асоціація банків України” Борис Тимонькін підписали Меморандум про партнерство і співпрацю.

„Податкова служба, як ніхто інший, зацікавлена у стабільній та ефективній роботі банківського сектору. Саме тому ми готові докладати усіх зусиль для розвитку фінансової системи. І ключовим аспектом нашої співпраці має стати синхронний рух у напрямі розвитку сервісних функцій для наших клієнтів-платників”, – зазначив Голова ДПСУ Олександр Клименко.

За його словами, підписаний сьогодні Меморандум чітко визначає механізми цієї співпраці, які спрямовані на уникнення конфліктів інтересів, ефективне вирішення проблемних питань та запобігання правопорушень у сфері податкових відносин.

«Порядний та соціально відповідальний бізнес повинен стати нашим помічником у ліквідації неспортивних прийомів конкурентної боротьби – в першу чергу, податкових махінацій», - відзначив керівник податкової.

 Він нагадав, що минулого року банки спрямували до бюджету 4,4 млрд. грн., а в 2012-му вже збільшили платежі ще на 73 млн. грн. При цьому рівень добровільної сплати податків зріс на 12%.

 «Ми очікуємо подальшого підвищення рівня добровільної сплати, чесного оприлюднення прибутків та припинення будь-яких спроб ухилення від оподаткування. Я вважаю, що саме банківські установи мають показати приклад не тільки фахової майстерності, але й поваги до закону та сумлінного виконання обов’язків перед державою», – підкреслив Олександр  Клименко.

Додаткові матеріали