Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

У червні 2012 року понад 95% платників ПДВ прозвітувалися «електронкою»

17.07.2012 -

Державна податкова служба України фіксує небувалий зріст користувачів податковими сервісами. Якщо у 2011 році через централізовану систему було прийнято 17,1 млн. звітів від понад 300 тис. платників податків, то вже протягом І півріччя 2012 року від користувачів надійшло 44,7 млн. звітів від 353 тисяч платників податків. Це вшестеро більше, ніж за аналогічний період минулого року – за 6 місяців 2011 року надійшло близько 7 млн. документів від 224 тис. платників.

За статистикою ДПСУ, порталом податкової звітності на сьогодні користуються понад 360 тис. суб’єктів підприємницької діяльності. У середньому за день портал обробляє близько 500 тис. документів (під час  максимального навантаження – понад 1 млн.).

Переважна більшість тих платників податків, які звітуються в електронному вигляді, складають платники ПДВ. Лише у червні кількість таких суб’єктів господарювання, які звітуються «електронкою», склала 95,1% від усього загалу платників ПДВ.

Фахівці податкової служби переконані, що найближчим часом кількість платників податків, які обрали для себе електронний спосіб звітування, значно зросте, оскільки у ДПСУ почав свою роботу Центр сертифікації ключів, який видає платникам податків безкоштовні ключі електронного цифрового підпису.