Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Звернення Міністра доходів і зборів України Олександра Клименка з приводу законопроекту про трансфертне ціноутворення

11.03.2013 -

Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим підписаний для внесення до парламенту законопроект про трансфертне ціноутворення.  Мало хто вірив, що це можливо. В  тому, що цей документ з’явився на світ, був привселюдно обговорений, деталізований з урахуванням побажань бізнесу,  заслуга противників цього документу, можливо, не менша, аніж прихильників. Принаймні, вся країна обізнана про принципову позицію уряду  щодо  припинення виведення капіталів в офшори.
Словосполучення «трансфертне ціноутворення» сьогодні відоме та зрозуміле не тільки бізнесменам, експертам, народним депутатам, а й багатьом іншим громадянам, які до цього були далекими від питань  державного регулювання економіки. Тому я маю висловити подяку всім, хто так чи інакше долучився до розгортання всезагальної дискусії щодо «офшорного» питання.
Готовність українського бізнесу до роботи за найкращими світовими стандартами явно недооцінили, а бажання зекономити та зменшити витрати – переоцінили. Сумлінні підприємці стали нашими союзниками у розробці цього необхідного для наведення ладу законопроекту.
 Дуже тішить та дає велику надію на успіх конструктивна позиція бізнесу, точніше – тієї здорової частки підприємницьких кіл, що прагнуть респектабельності, прозорості, соціальної відповідальності та поваги з боку держави, клієнтів, зарубіжних партнерів. Що прагнуть працювати легально, залишивши позаду поняття «тінь» та «мінімізація податкових зобов’язань».
Власники та топ-менеджери провідних українських корпорацій вже не готові розмінювати примарні «вигоди» на свою репутацію добропорядних платників податків, соціально відповідальних бізнесменів, гідних представників нашої країни у міжнародній бізнес-спільноті.
Тепер настала черга українських депутатів прийняти вольове рішення в інтересах нашої  держави та її громадян. Продемонструвати всім нашу здатність не тільки географічно, але й ідеологічно, організаційно, культурно та ментально стати повноправною частиною Європи та світу.
Впевнений, що українські парламентарі зможуть проявити конструктивну позицію при розгляді цього законопроекту та зроблять свій внесок у формування в Україні податкової культури європейського зразка – саме практика провідних країн ЄС була нашим взірцем при розробці запропонованих законодавчих новацій.
Ми з вами стоїмо  на порозі історичних змін.  Я глибоко переконаний, що з моменту прийняття Верховною Радою цього закону ми зможемо вживати фрази на кшталт «цивілізоване ведення бізнесу» та «податкова культура» не в якості опису наших мрій та побажань, а як реальні атрибути стану  національної економіки.

*    *    *


Нагадаємо, що Указом Президента України від 24.12.2012 №726/2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом   реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.