Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Власниками безкоштовних цифрових підписів стали понад 100 тис. осіб

15.03.2013 -

За два місяці нового року власниками електронних ключів стали 100,2 тис. клієнтів Акредитованого центру сертифікації ключів, що діє при ДПСУ. Їм безкоштовно видано 151,7 тис. посилених сертифікатів відкритих ключів.

За цифровим підписом до податкової звернулося 25,5 тис. юридичних осіб. Вони, як правило, отримують кілька таких ключів на одну компанію. За два місяці юрособи замовили 61,7 тис. сертифікатів.

Фізичних осіб зареєструвалося 74,6 тис. осіб, яким видано 90 тис. підписів. Ці категорія клієнтів залишається найактивнішими користувачами послуг центру з моменту його відкриття.

Крім того, з 6 лютого почали видаватися ключі для митних операцій - посадовим особам митних органів, митним брокерам та суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності.

Популярність цієї послуги експерти Міндоходів пов’язують із зручним сервісом електронного звітування, яке набуває все більшої популярності серед платників ПДВ, податку на прибуток та акцизного податку.

У Міндоходів нагадують, що з цього року платники також можуть заповнювати в електронному вигляді декларацію про майновий стан і доходи. Для користування цією послугою платнику потрібно лише мати електронний ключ та відповідне програмне забезпечення, які надаються безкоштовно.

До речі, останній день подання електронної декларації – 30 квітня 2013 року. Форма декларації з додатками та детальна інструкція щодо її заповнення розміщені у спеціальному банері на веб-порталі ДПСУ (http://sts.gov.ua/deklaruvannya-dohodiv-gromadyan-2013).

***

Нагадаємо, що Указом Президента України №726/2012 від 24.12.2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.