Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Міндоходів запрошує користувачів Facebook приєднатися до обговорення інвестиційного клімату

29.05.2013 -

У соціальній мережі Facebook відкрито спеціальну сторінку для формування порядку денного панельної дискусії Doing Business in Ukraine, яка відбудеться 13 червня 2013 року у рамках міжнародної бізнес-конференції ABC: Ukraine & Partners- 2013.

Конференція проводитиметься за ініціативи Прем’єр-Міністра України М.Я.Азарова 13-15 червня 2013 року у м.Києві. Метою заходу є подальший  розвиток діалогу між владою та бізнесом,  об’єднання зусиль для пошуку шляхів взаємоприйнятного співробітництва та подолання шляхів негативного впливу глобальної економічної кризи.

Під час дискусії Doing Business in Ukraine, якою буде розпочато конференцію, топ-менеджери провідних українських та іноземних корпорацій,  керівники бізнес-асоціацій, провідні українські та міжнародні експерти обговорюватимуть шляхи підвищення інвестиційної привабливості України.  До дискусії також приєднається Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко.

«Проводячи дискусію, ми прагнемо почути від інвесторів очікування щодо дій уряду у напрямі покращення інвестиційного клімату. Разом з усіма учасниками ми розраховуємо спільними зусиллями визначити кроки у податковій та митній сферах, які дозволять підвищити привабливість України як  конкурентоспроможного майданчика для залучення інвестицій.  Я розраховую на фаховий, відкритий і, головне, продуктивний діалог. Для нас важливо почути  очікування та думки інвесторів, навіть, якщо вони  не завжди співпадають з позицією уряду. Як відомо, саме у суперечці народжується істина»,  - підкреслив  Міністр.

Разом з бізнесменами-практиками на тему інвестиційного клімату дискутуватимуть спеціально запрошені міжнародні експерти та бізнесмени – практики з Польщі, Ізраїлю, Туреччини:

- Яцек Пєхота, президент Польсько-української торгівельної палати;

- Ейтан Вертхаймер, засновник Iscar – Stef Wertheimer & family, провідної ізраїльської компанії, що спеціалізується на випуску обладнання;

- Хюсню Озегін -  відомий турецький мільярдер та інвестор, власник найбільшої інвестиційної компанії Туреччини Fiba Holding.

Модератором «Doing Business in Ukraine» виступить Эндрю Кузіч, директор з розвитку бізнесу PwC Україна.

Користувачі мережі Facebook можуть вже зараз поставити учасникам питання до обговорення, а також висловити своє бачення щодо предмету дискусії за посиланням:

http://www.facebook.com/DoingBusinessInUkraine?fref=ts

Найбільш цікаві пости та запитання будуть озвучені під час дискусії. Окрім цього, саме на Facebook-сторінці напередодні та під час заходу будуть представлені ексклюзивні матеріали і коментарі учасників та гостей заходу.

 ***

Нагадаємо, що Указом Президента України від 24.12.2012 №726/2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.