Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В Житомирській області ліквідовано конвертайційний центр з обігом 660 млн. гривень

23.05.2016

Співробітники податкової міліції Житомирської області у рамках розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 212 КК України припинили діяльність конвертаційного центру з обігом 660 мільйонів гривень.

Під час слідства встановлено, що зловмисники надавали підприємствам реального сектору економіки послуги з формування незаконного податкового кредиту, переведення в готівку безготівкових коштів. Клієнтами конвертаційного центру в основному були компанії з Києва, Житомирської, Одеської та Херсонської областей.

Встановлено, що «клієнти» перераховували безготівкові грошові кошти за нібито придбані товари і послуги на розрахункові рахунки підконтрольних учасникам центру транзитних і фіктивних фірм. Потім кошти знімалися готівкою за вирахуванням відсотків за надані протиправні послуги і поверталися компаніям - вигодонабувачам. У своїй незаконній діяльності зловмисники використовували три банки.

Під час обшуків, проведених в Житомирі і Херсоні в офісних та житлових приміщеннях, а також на підприємстві, яке є вигодонабувачем, було виявлено та вилучено печатки підприємств, 16 штампів, 13 факсиміле, систему відеоспостереження, 38 одиниць комп'ютерної техніки, бухгалтерські документи, чорнові записи, чекові книжки, 138,4 тисяч гривень, копії паспортів на 50 осіб і 321 тисячу пар шкарпеток на орієнтовну суму близько 3,2 мільйона гривень

Крім того, на розрахункових рахунках в різних банках заблоковано понад 1,4 мільйона гривень. Також встановлено ще 120 компаній, що користувалися "послугами" зловмисників.

Наразі слідчі дії тривають, встановлюються усі причетні до незаконної діяльності.