Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

В Одеській області з незаконного обігу вилучено тютюнові вироби вартістю більше 1,3 млн. грн.

27.07.2016 -

Співробітниками податкової міліції Одеської області спільно з працівниками Державної прикордонної служби Котовського прикордонного загону у ході проведення слідчо-оперативних заходів по кримінальному провадженню за ч. 1 ст. 204, ч. 3 ст. 212 КК України та в рамках операції «Акциз-2016» припинено спробу незаконного транспортування тютюнових виробів контрабандного походження з метою їх подальшої реалізації на території області.

Встановлено, що громадянин України на транспортному засобі здійснював незаконне перевезення тютюнових виробів контрабандного походження. На автошляху в с. Любомирка Подільського району Одеської області вказаний автомобіль затримано. Під час його огляду у кузові виявлено тютюнові вироби, незаконно ввезені до України з Молдови.

В результаті з незаконного обігу вилучено 72 500 пачок сигарет іноземного та вітчизняного виробництва, частково обклеєних підробленими марками акцизного податку, в асортименті («Арктика», «Мономах», «Марка», «Navigator», «Пётр Великий», «MatrixBlu», «Marchal», «Ленинград», «Ростов», «Beverly», «Прима») загальною вартістю 1 млн. 354 тис. гривень.

Слідчі дії тривають.