Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Під час обшуку 300-мільйонного конвертцентру вилучено зброю та понад 8 тис. набоїв

07.10.2016 -

Працівниками податкової міліції м. Києва в рамках розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України припинено діяльність чергового конвертаційного центру.

Встановлено, що група осіб без наміру здійснення статутної діяльності зареєстрували та придбали ряд транзитно-конвертаційних та фіктивних суб’єктів підприємницької діяльності.

Схема конвертації полягала в тому, що легальні підприємства перераховували безготівкові грошові кошти за нібито придбані цінні папери (векселі, акції інвестиційні сертифікати) на розрахункові рахунки транзитно-конвертаційних СГД. В подальшому учасники центру знімали ці кошти готівкою для передачі замовникам за винятком 3,5-6% за конвертацію.

Загальний обіг проконвертованих коштів протягом 2015-2016 років склав 300 млн. гривень, ймовірні втрати бюджету складають понад 50 млн. гривень.

На підставі ухвал суду проведено 12 санкціонованих обшуків за адресами розташування офісних приміщень, місцями проживання та в автомобілі фігурантів провадження.

За результатами обшуків вилучено 6,1 тис. доларів США (еквівалент 158,2 тис. гривень), 12 печаток підприємств, 39 електронних носіїв інформації, 16 жорстких дисків, 20 засобів зв’язку, 9 одиниць комп’ютерної техніки, 2 відео реєстратори, 2 пістолета (для відстрілу гумових куль) марки „Форт-12”, 3 нарізних карабіни, 16 магазинів для зброї, 8 тис. набоїв 5,56 мм, 4 дозволи на зброю, бухгалтерську документацію та чорнові записи.

З метою відшкодування завданих державі збитків, згідно ухвали суду у на розрахункові рахунки СГД із залишком коштів у сумі 1,2 млн. гривень накладено арешт.