Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Викрито підпільне виробництво соняшникової олії. Вилучено ТМЦ на суму більше 1 млн. грн.

15.12.2016 -

Завдяки махінаціям з ПДВ один із виробників олійних і масложирових продуктів завищив суму податкового кредиту з ПДВ більше, ніж на 250 млн. грн.

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Кіровоградській області в рамках розслідування кримінального провадження за ч. 1, 3 ст.212 КК України викрили службових осіб одного з підприємств області, які протягом 2012-2015 рр. шляхом проведення безтоварних фінансово-господарських операцій з більш, ніж 100 підприємствами безпідставно завищили податковий кредит з ПДВ на суму більше 250 млн. грн.

Встановлено, що закупку товару фігурант здійснював за готівку без відображення в офіційній звітності на підпільному виробництві у Запорізькій області, яке організував один з місцевих підприємців. При цьому офіційно закупка продукції відображалася від підприємств з ознаками фіктивності.

За результатами обшуку промислових потужностей підпільного виробництва вилучено 25 тонн насіння соняшника та 40 тонн соняшникової олії загальною орієнтовною вартістю понад 1 млн. гривень.

Тривають слідчі дії.