Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Викрито махінації київського підприємства, яке незаконно сформувало податковий кредит майже на 134 млн. гривень

10.01.2017 -

Працівниками податкової міліції Офісу великих платників податків до ЄРДР внесено відомості про вчинення кримінальних правопорушень за ч.2 ст.15, ч.5 ст.191 і ч.3 ст.212 КК України за фактами порушення податкового законодавства посадовими особами київського підприємства, що здійснює діяльність з оптової торгівлі зерном, необробленим тютюном, насінням та кормами для тварин, які неправомірно сформували валові витрати і податковий кредит на загальну суму майже 134 мільйони гривень.

Встановлено, що керівники вказаного підприємства неправомірно віднесли до валових витрат операції з придбання у низки компаній сільгосппродукції, внаслідок чого ухилилися від сплати податку на прибуток на суму майже 59 мільйонів гривень. Як виявила перевірка, зазначені операції були безтоварними і проводилися з метою безпідставного завищення валових витрат.

Крім того, посадові особи зазначеної компанії здійснювали безтоварні операції для подальшого експорту, за рахунок яких безпідставно нарощувався податковий кредит, і заявляли до відшкодування з державного бюджету понад 75 мільйонів гривень.

Слідчі дії тривають.