Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

У Запоріжжі ліквідовано схему виробництва та продажу фальсифікованого та незаконно ввезеного в Україну алкоголю

01.02.2017 -

Місцевий житель організував підпільний цех, де незаконно виготовляв алкогольний фальсифікат, який в подальшому продавав через мережу Інтернет.

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Запорізькій області в рамках проведення операцій «Акциз-2017», «Рубіж – 2017» та розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 204 КК України викрили 28-річного місцевого жителя, який налагодив у м. Запоріжжі роботу підпільного цеху з виробництва фальсифікованого алкоголю. Готову продукцію «підприємець» реалізовував на території Запорізької області та за її межами, викладаючи оголошення на одному із сайтів в мережі Інтернет.

Окрім фальсифікату власного виробництва, фігурант продавав елітні алкогольні напої імпортного виробництва без марок акцизного податку України встановленого зразка, які були ввезені на територію України поза митним контролем.

Під час обшуків, проведених у місцях виробництва та зберігання фальсифікату вилучено 17,6 тис. літрів спирту в пластикових діжках об’ємом по 220л. кожна , 52 літри фальсифікованих алкогольних напоїв в пластикових ємностях об’ємом по 5л. та 1л. кожна , пристрої для виготовлення та розливу фальсифікованих спиртних напоїв та 472 літри алкогольних напоїв імпортного виробництва в асортименті без марок акцизного податку України встановленого зразка.

Всього вилучено ТМЦ на загальну суму 769 тис. грн.

Тривають слідчі дії.