Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Донеччині с/г підприємство ухилилося від сплати майже 6,2 млн. грн. ПДВ

18.02.2017 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Донецькій області викрили службових осіб одного із сільськогосподарських підприємств, які ухилилися від сплати податків в особливо великих розмірах.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України встановлено, що посадові особи с/г підприємства, що перебуває на спеціальному режимі оподаткування, у період 2015 - 2016 років, не відобразили у повному обсязі в податковій звітності підприємства операції щодо реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва в адресу юридичних та фізичних осіб. Окрім того, фігуранти здійснили формування податкового кредиту з ПДВ від ризикових суб’єктів господарювання за рахунок відображення у податковому обліку безтоварних операцій з придбання ТМЦ та послуг.

Такі дії призвели до заниження об’єкту оподаткування ПДВ та умисного ухилення від його сплати майже на 6,2 млн. грн.

На підставі ухвал суду проведено 6 обшуків в офісних, складських і виробничих приміщеннях та за місцем проживання фігурантів провадження, де вилучено 236 тис. грн. готівкою, 1,5 тис. коробок з яйцями загальною орієнтовною вартістю 830 тис. грн., комп’ютерну техніку та документацію.

Тривають слідчі дії.