Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Київщині викрито посадових осіб ОДПІ, які вносили несанкціоновані зміни до службової інформації

23.02.2017 -

Співробітниками управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Київській області викрито начальника відділу та інспектора Києво-Святошинської ОДПІ, які без законних підстав здійснили корегування статусу договорів про визнання електронних документів низки підприємств.

Встановлено, що зазначені підприємства мають ознаки фіктивності та надають послуги з мінімізації податкових зобов’язань суб’єктам господарської діяльності  реального сектору економіки.

Реєстрація вказаними підприємствами податкових накладних у Єдиному реєстрі надала змогу СГД реального сектору економіки сформувати штучний податковий кредит з ПДВ. Це призвело до несплати до державного бюджету України податку на додану вартість у великих розмірах.

Посадовій особі керівної ланки повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.362 КК України (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислюваних машинах).

Інспектору повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.361 КК України (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислюваних машин).

Матеріали кримінального провадження направлені до суду з обвинувальним висновком.