Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

На Волині ліквідовано підпільний цех з виробництва алкогольного фальсифікату

17.03.2017 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Волинській області припинили роботу підпільного цеху, де виготовляли горілчаний сурогат під виглядом відомих торгових марок.

В рамках проведення операції «Акциз-2017» та розслідування кримінального провадження за ч.3 ст. 204 КК України встановлено, що на території одного із гаражних кооперативів м. Луцька місцевий житель облаштував незаконний цех для виготовлення фальсифікованого алкоголю.

У подальшому продукцію реалізовували через роздрібну торгівельну мережу Волинської області. Для доставки використовувався легковий автомобіль, який був незаконно ввезений на територію України та експлуатувався за підробленими документами.

На підставі ухвал суду проведено обшуки гаражного кооперативу та транспортного засобу, за результатами яких вилучено 1088 літрів готової горілчаної продукції під виглядом відомих торгових марок вартістю 180 тис. грн., рідину з характерним запахом спирту, що використовувалась при виробництві фальсифікованої горілки в кількості 560 літрів вартістю 120 тис. грн., порожні скляні пляшки, корки, пластикову тару, шланги, лійки спиртометри, електричний насос, які використовувались у протиправній діяльності та автомобіль.

Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 700 тис. грн.

Наразі вирішується питання про призначення судових експертиз.

Тривають слідчі дії.

Фотоматеріали по темі

/
  • На Волині ліквідовано підпільний цех з виробництва алкогольного фальсифікату