Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

На Дніпропетровщині ліквідовано центр мінімізації митних платежів з обігом 70 млн. грн.

18.03.2017 -

Співробітники податкової міліції Дніпропетровської області припинили діяльність центру мінімізації митних платежів, який протягом 2016-2017 рр. провів операцій на суму близько 70 млн. грн.

В рамках проведення операції «Рубіж-2017» та розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України встановлено групу осіб, які здійснювали ввезення в країну товарів за заниженою митною вартістю. Організатором даної схеми став колишній співробітник митних органів, який для здійснення незаконної діяльності зареєстрував дві брокерські компанії. На замовлення підприємств реального сектору економіки, використовуючи зв'язки в митних органах, і маючи печатки підконтрольних підприємств-нерезидентів, зареєстрованих в країнах з пільговим режимом оподаткування, учасники злочинної групи при подачі документів до митних органів здійснювали підміну супровідних документів, в яких митну вартість занижували в 8- 10 разів у порівнянні з фактичною. Подальше підвищення вартості товарів здійснювалось за рахунок оформлення фінансово-господарських операцій з підприємствами, що входять до транзитно-конвертаційних груп.

Всього через вказаний центр мінімізації протягом 2016-2017 рр. було оформлено ввезення товарів на 70 млн. грн. Сума завданих державі збитків у вигляді недоплати податків і митних зборів перевищує 12 млн. грн. В даний час встановлено основних замовників незаконних послуг.

В результаті низки проведених обшуків вилучено дві печатки підприємств, бухгалтерську і складську документацію, документи з фінансово - господарської та зовнішньоекономічної діяльності та комп'ютерну техніку.

Розслідування кримінального провадження триває.