Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

У Києві викрито мережу ломбардів та обмінників, керівники яких ухилилися від сплати майже 32 млн. грн. податків

18.03.2017 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві викрили керівників мережі незаконних ломбардів та пунктів обміну валют, які ухилилися від сплати майже 32 млн. грн. податків.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 3, ч. 5 ст. 27  та ч. 3 ст. 212  КК України встановлено, що двоє громадян створили мережу комісійних магазинів, ломбардів та пунктів обміну валют, діяльність яких велася на підставі підроблених документів і без відображення фінансових операцій у бухгалтерському обліку. Крім того, зазначені громадяни організували і контролювали діяльність групи осіб, які номінально були директорами зазначених підприємств і подавали до податкових інспекцій звітність із недостовірними даними. Крім того, організатори незаконної діяльності з метою приховування прибутку і ухилення від сплати податків взагалі не відображали обсяг валютно-обмінних операцій та операцій з банківськими металами в бухгалтерському обліку.

Загалом зловмисники ухилилися від сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування на суму майже 32 млн. грн., що є особливо великим розміром.

Тривають слідчі дії.