Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

На Київщині ліквідовано незаконне виробництво та продаж пального

18.03.2017 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві спільно із працівниками СБУ припинили незаконну діяльність з виготовлення та реалізації пально-мастильних матеріалів.

В рамках проведення операції «Акциз-2017» та розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 205 КК України встановлено групу осіб, які ввозили на територію однієї з нафтобаз невраховані партії спиртовмісних речовин, стабільних бензинів і октанопідвищуючих домішок, в тому числі і заборонених для використання. Після цього зазначені нафтопродукти змішувалися шляхом наливу в одну автоцистерну низькооктанових ПММ з різних ємностей і додавання октанопідвищуючих домішок.

На отриманий товар виписувалися підроблені видаткові накладні, а в товарно-транспортних накладних вказували бензин марки А-92 Євро і А-95. Продаж бензину документально оформлявся на фіктивні підприємства за підробленими документами, а фактично ПММ реалізовували за готівку без відображення в бухгалтерському обліку.

В результаті проведених в Києві та Борисполі двох обшуків було вилучено 142 тис. літрів бензину, 1,4 тис. літрів компонентів моторного палива, чорнові записи, первинну бухгалтерську документацію та комп'ютерну техніку. Загальна вартість вилученого становить 3,62 млн. грн.

Тривають слідчі дії.

 

Фотоматеріали по темі

/
  • На Київщині ліквідовано незаконне виробництво та продаж пального