Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Викрито міжрегіональну схему незаконного ввезення та продажу автомобільних шин

20.03.2017 -

Співробітники Головного оперативного управління ДФС України викрили міжрегіональну схему незаконного ввезення та реалізації автомобільних шин.

В рамках проведення операції «Рубіж-2017» та розслідування кримінального провадження за ч.2 ст. 205 та ч.3 ст. 212 КК України встановлено, що члени групи з метою прикриття незаконної діяльності з ухилення від сплати податків зареєстрували на підставних осіб низку підприємств. У подальшому від імені цих підприємств фігуранти здійснювали реалізацію автомобільних шин без відображення у бухгалтерському та податковому обліку. У період 2014 – 2016 років автомобільні шини ввозились на митну територію України дрібними партіями без сплати митних платежів через пункти пропуску у зоні діяльності Закарпатської митниці ДФС та накопичувались на складах м. Києва, а також Харківської та Запорізької областей.

На підставі ухвал суду проведено обшуки в офісних та складських приміщеннях, підконтрольних фігурантам СГД, а також за місцями проживання фігурантів.

За результатами проведених заходів вилучено понад 18,2 тис. автомобільних шин, 895 автомобільних дисків, загальною орієнтовною вартістю майже 12,5 млн. грн., а також 1,162 млн. грн, необлікованої готівки, 15 печаток та 4 штампи підконтрольних фігурантам СГД, 15 одиниць комп’ютерної техніки та 3 жорстких диски із документами та чорновою бухгалтерією, документи господарської діяльності та чорнові записи щодо реалізації товарів на непідконтрольній території (м. Горлівка) протягом 2017 року на загальну суму близько 7 млн. російських рублів.

Окрім того, встановлено факти виплати заробітної плати «в конвертах». У Харківському офісі виявлено 5 конвертів із заробітною платою неоформлених працівників. За даним фактом було допитано семеро співробітників складу автомобільних шин в Харкові, які повідомили, що вони вже тривалий час працюють на складі і отримують зарплату готівкою в конвертах без офіційного працевлаштування.

На вилучені ТМЦ накладено арешт.

Тривають слідчі дії.

Фотоматеріали по темі

/
  • В Івано-Франківську із незаконного обігу вилучено лікеро-горілчаних виробів вартістю понад 6,1 млн. грн.