Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Зупинено спробу незаконного експорту с/г продукції на 6 млн. грн.

30.03.2017 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві спільно із Департаментом організації викриття митних правопорушень ДФС України та працівниками Одеської митниці під час ліквідації каналу незаконного вивезення з країни сільгосппродукції затримали товару на 6 млн. грн.

Як повідомлялося раніше, в рамках проведення операції «Рубіж-2017» та розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України було встановлено групу підприємств, посадові особи яких експортували великі партії сільгосппродукції. При цьому податкова звітність до органів фіскальної служби не подавалася, податкові накладні про придбання і продаж даного товару не реєструвалися, що свідчить про незаконне походження як товару, так і грошових коштів на його придбання, а також про приховування об'єктів оподаткування.

Такі дії призвели до фактичного ненадходження у бюджет більше 51 млн. грн. податків.

Також було встановлено, що на Одеську митницю від імені компанії, що входить в зазначену групу підприємств, було подано декларацію на експорт соняшникового шроту, а також відходів і залишків, що походять з соняшникової сировини.

В результаті вжитих заходів було затримано 26 контейнерів, в яких знаходилося понад 672 тонни зазначеної продукції вартістю близько 6 млн. грн. Товар заарештований і визнаний речовим доказом у кримінальному провадженні.

Раніше в рамках цього ж кримінального провадження було заарештовано соняшникової олії вартістю більше 62 млн. грн.

 

Фотоматеріали по темі

/
  • Зупинено спробу незаконного експорту с/г продукції на 6 млн. грн.