Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

С/г підприємство на Одещині ухилилося від сплати майже 5 млн. грн. податків

14.04.2017 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС в Одеській області викрили сільськогосподарське підприємство, яке протягом 2014-2016 рр. ухилилося від сплати податків на суму майже 5 млн. грн.

В рамках проведення операції «Рубіж-2017» та розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України встановлено, підприємство, що займається оптовою торгiвлею зерном, необробленим тютюном, насiнням i кормами для тварин, посадові особи якого протягом квітня 2014 р. - березня 2016 р. здійснювали імпорт товарів на митну територію України, використовуючи підконтрольні підприємства.

У подальшому продукція реалізовувалася без відображення операцій в бухгалтерському та податковому обліку.

Окрім того, у вказаний період часу через підконтрольні фігурантам компанії здійснювався експорт сільськогосподарської продукції без повернення валютної виручки, що призвело до заниження податкових зобов’язань з ПДВ на суму майже 5 млн. грн.

На підставі ухвал суду проведено 9 обшуків в офісних, складських приміщеннях, а також в магазинах, де реалізовували товар, і за місцями фактичного проживання фігурантів. За результатами обшуків вилучено більше 955 тис. грн. в національній та іноземній валюті, комп’ютерну техніку та печатки підприємств. Загальна орієнтовна вартість вилученого становить понад 6,1 млн. грн.

Також під час обшуків було припинено діяльність центру мінімізації митних платежів, до якого входила низка підприємств, створених для заниження вартості експортованих українських сільгосптоварів і для неповернення частини валютної виручки.

Тривають слідчі дії.